جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

251 - تازه چه خبر؟

  از آغاز هفته تا امشب که نزد دوستان نبودم ، رویدادهای شگرفی رخ داده :

  نخست : 16 آذر «روز دانشجو» که من ، پس از 18 تیر 78 ، احساسی نسبت به آن ندارم (شرمسار دوستان دانشجو) !! درست مانند «روز معمار» که گویا زادروز یک ملای فقیه تازی است و از پایه گذاران فقه شیعه(؟!!) دیگر روز «شعر فارسی» که زادروز استاد شهریار را برایش برگزیده اند که دوست و همدم جناب رهبرمون بوده و شاید تنها دلیل برگزیدنش همین ارزش (!!) باشه...

  دوم : شنیدم که چه خوب از جناب «حسین شریعتمداری» پذیرایی شد!! پس از این 8 سال براستی تازه بود. همچنین دیدن بزرگانی چون «سیدمحمدخاتمی» در دانشگاه...

  سوم : تیم ملی فوتبال ما (!!) با آرژانتین و 2 تا دیگه ! همگروه شد و ما میتونیم ببینیم و فوتبالیستامون بازی کنند روبروی بزرگان خیلی بزرگ فوتبال جهان و چه خوب شد که تکراری نشد (بازی با آلمان و...)

  چهارم : شنیدم که فوتبال دوستان بسیاری ، البته به گفته ی دوستی : فوتبال دوست نماها!!!!!!!!!!!!!!!! زحمت کشیدند و تمدن هزاران ساله ی ایران را با پیام های بسیار دوستانه ای در برگ فیس بوک فوتبالیست ریزنقش آرژانتینی (لئو مسی) ، به رخ جهانیان کشیده اند (ورچُپه = وارون به گویش مشهدی!)

  پنجم : شوهرخاله ام (حاج تقی) که از کتاب بازکن های بزرگ (!!) بود و آخرالزمان را پیش بینی می فرمود ، دیروز به خدایش پیوست و به دیدار موعود و اسب سپیدیالش نایل نیامد!!


  راستی ! یک پرسش آیینی : امام زمان (قربونش برم) سوار بر چه ، ظهور خواهند فرمود؟


  این مطلب تا کنون 15 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 21 آذر 1392
  منبع
  برچسب ها : فوتبال ,دوستان ,
  251 - تازه چه خبر؟

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 11 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر